HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin otomobil markası olan İnanoğlu Otomotiv 2011 yılında ticaret hayatına başlamış, bu dönemde Skoda otomobillerinin yetkili satış ve servis hizmetlerini sağlamış AXA Sigorta ve Generalli Sigorta acenteliği yapmıştır. 2017 Yılında, Otomotiv konusunda uzman satış danışmanları ile ikinci el araç satış sektörüne giren firmamız bir çok aracın yetkili satış temsilcileriyle çalışmaya devam etmektedir.Garantili, şeffaf hizmet sunarak , müşterilerine 3000 üzerinde araç satış hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet kalitesi ile ikinci el satışta referans noktası haline gelmek; Dürüst, samimi, profesyonel hizmet sunarak, müşterilerimizle bu hizmeti düzenli bir ilişkiye dönüştürmek; Otomobil piyasasında hizmet standartlarını oluşturacak bilgi, beceri ve vizyon oluşturmak

VİZYONUMUZ

İkinci el otomobil satşında sunduğumuz tüm hizmetleri aynı çatı altında toplayarak, profesyonel ve tecrübeli ekiple, güvenilir bir hizmet sunmak; Türkiye’in en güvenilir ikinci el otomobil alım satım hizmeti sunan firma haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

BASİTLİK:

İki saat içinde Otomobilinizi kolay ve güvenilir şekilde satın alıyoruz ve anında ödemesini yapıyoruz.

ŞEFFAFLIK:

Yaptığımız ticarette daima şeffaf ve güvenilir olmayı ilk hedefimiz olarak biliyoruz ve bunu kaybetmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

BİRLİKTELİLİK:

Mutlu Müşteriler ilerimizle birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

MODERNLİLİK:

Tüm yeni teknolojileri kullanarak en iyi en hızlı en güvenilir hizmeti vermek için mücadele etmeye devam ediyoruz ve edeceğiz.

REFERANSLARIMIZ